Workshop profitabilního obchodování od A do Z

Kdo Trading Room vede?

Trading Room vedu osobně. Jmenuji se Petr Podhajský a každodennímu tradingu se věnuji více než 20 let. Za svoji dlouholetou praxi jsem si osvojil mnoho obchodních stylů, abych zjistil, že potřebuji obchodovat především časově efektivně – tedy tak, abych nebyl vázán touto činností celý den u počítače. 

Dnes obchoduji automatizovaná portfolia systematických strategií, s jejichž využitím řídím i svůj alternativní fond. Se sdíleným know-how tak sám riskuji 

v trzích každý den vysoké částky, a můžete se tak spolehnout, že to, co sdílím 

v Trading Roomu, má moji absolutní profesní prioritu.

O čem Trading Room není?

Trading Room není určen k poskytování signálů k následování a zhodnocování peněz bez většího úsilí. Všechny informace jsou publikovány pro vzdělávací účely a jejich smyslem je skutečně pomoci vám překonat základy nezbytné k tomu, abyste se v tradingu osamostatnili. Přestože osobně obchoduji své systémy živě (a v Trading Roomu sdílím u řady systémů i svá plnění z Interactive Brokers proto, abychom je mohli analyzovat), signály v rámci Trading Room jsou určeny k následování na paper účtu.

Trading Room také není zaměřen na technickou podporu. Ve skupině není poskytována podpora, jak skriptovat to či ono, nebo jak nastavit například workflow pro automatizované obchodování. Toto vše je předmětem skupiny technické podpory TechLab, kde podporu vede Bogdan Waclawik.

Cena workshopu

Cena workshopu je 6 000 Kč + DPH.

Pro účastníky Trading Roomu je workshop součástí členství (po celou dobu workshopu je vyžadováno zaplacené členství v Trading Roomu).

Workshop pořádá Centrum finančního vzdělávání, s.r.o. Všechny informace poskytované v rámci Trading Room jsou určeny výhradně ke studijním účelům. V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailu info@financnik.cz

Zásady ochrany osobních údajů  -  Cookies na serveru Financnik.cz  -  Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Sdílím to, co mně samotnému funguje v praxi alternativního systematického fondu

Jmenuji se Petr Podhajský a jsem trader, stejně jako chcete být vy. Od úplných začátků před více než 25 lety se mi podařilo osvojit taktiky, se kterými hodnotím v trzích své finanční prostředky a se stejnými strategiemi provozuji systematický alternativní fond.

Úspěšný trading nelze zvládnout za noc. Musíte na něm hodně pracovat. Pokud ale uděláte důležité věci správně, máte velké šance, že uspějete. A rozjedete business, který umí solidně odměnit a být časově nenáročný.

Je ale skutečně potřeba udělat důležité věci správně. A to je důvod proč vznikl tento workshop. Je celý pouze o praxi, konkrétním způsobu myšlení a taktikách, které když implementujete do své kariéry tradera nakopnete své obchodování směrem, o kterým se může většině začínajících obchodníků jen zdát. 

Zaměřte se na to, co přináší reálné výsledky

Nakopněte své obchodování 

k systematickým profitům

(program pro začínající obchodníky, kteří se chtějí dostat ke stabilnímu obchodování bez časové náročnosti)

Zvu vás do nového programu

Workshop profitabilního obchodování od A-Z

První část workshopu obsahuje tři týdny výuky a je složena z osmi výukových lekcí (text + video), které budete získávat postupně e-mailem. Ve výuce v kostce vysvětluji vše potřebné – od základních po pokročilejší principy, se kterými v trzích pracuji. Studium jedné výukové lekce vám zabere maximálně hodinu a doporučuji věnovat se bloku v den, kdy jej získáte, nebo maximálně ten další. 

Navazující praktická část obsahuje měsíc výuky. Společně budeme obchodovat portfolio strategií, které vychází z mé vlastní obchodní praxe. Stejné know-how, které s vámi budu sdílet, používám ve svém systematickém alternativním fondu. V praxi tak budeme skutečně na jedné lodi. Projdeme si podobnými obchodními situacemi a výzvami, které budeme schopni společně diskutovat.

Vzájemná komunikace. Osobně vám budu po dobu teoretické výuky i praktické části k dispozici v uzavřené skupině. Zodpovím všechny dotazy, které k obchodování budete mít.

100% garance vrácení peněz

Trading není pro každého.

Vyžaduje disciplínu, samostatnost a ochotu učit se novým věcem a překonávat sám sebe.

Naplňuje mě, když mohu své zkušenosti předávat studentům, kteří se s jejich pomocí posouvají dopředu a dosahují svých snů. Pokud ale po startu workshopu uvidíte, že trading není pro vás, můžete mi do konce druhého týdne výuky napsat e-mail (petr@financnik.cz) a veškeré uhrazené kurzovné vám vrátíme obratem zpět na účet. Bez jakýchkoliv otázek a otálení.

Ano, můžete prostudovat celou mou knihu poskytnutou jako bonus, zúčastnit se prvních dvou týdnů výuky a pokud zjistíte, že tento business není pro vás, vrátím vám peníze.

Jak budeme ve workshopu obchodovat?

Workshop ukazuje, jak si udělat obchodování nejen profitabilní, ale časově co nejefektivnější a psychicky dobře snesitelné. Je zaměřen na tzv. systematické obchodování na denních datech, kdy si dopředu připravíme a podrobně otestujeme mechanické obchodní plány. Následně stačí příkazy zadávat před otevřením burzy do platformy a reálně tak obchodování věnovat pár minut denně (které lze v budoucnu dále ušetřit automatizací). Workshop ukazuje, že úspěšný trading je o obchodování více strategií najednou v tzv. portfoliích a v měsíční praxi uvidíte, že to není tak složité, jak se to na první pohled může zdát.

Podívejte se na úvodní lekci z workshopu, která ukazuje, o čem workshop bude a především v kostce popisuje, jak se dostat k profitabilnímu obchodování:

V první části workshopu proběhne výuka všeho, co následně využijeme v praktické části. Konkrétně jsou lekce zaměřeny na následující okruhy:

 • Výukový blok 1: Úvod, principy úspěchu obchodování v kostce. Obchodní styly. Trading jako business.
 • Výukový blok 2: Základní pojmy a principy burzovního obchodování.
 • Výukový blok 3: Kolik se dá vydělat. Zaměřeno na měření výkonnosti v souvislosti s podstupovaným riskem.
 • Výukový blok 4: Jaké trhy obchodovat. Jak na strategie. Jak s burzovním obchodováním začít.
 • Výukový blok 5: Popis strategií, se kterými pracuji.
 • Výukový blok 6: Portfolio strategie. Portfolio risk metriky.
 • Výukový blok 7: Skládání systémů do portfolií. Překrývání trhů ve strategiích. Obchodování mimo americké trhy. Hedging krátkodobých strategií.
 • Výukový blok 8: Příprava mini portfolia. Zahájení praktické části workshopu.

Účastí ve workshopu získáte:

 • Ucelenou výuku základů obchodování. Základní témata ale současně nejsou rozpitvávána do zbytečných podrobností. Jelikož na základy bezprostředně navazuje praxe, sami zjistíte, co vám není jasné a budete mít příležitost doptat se v diskuzi, ve které budu na dotazy osobně odpovídat.
 • Celkové shrnutí potřebných znalostí z pohledu více než 20leté praxe obchodníka, který dnes s prezentovaným know-how rozvíjí systematický alternativní fond.
 • Praktický návod obsahující vše potřebné pro aktivní start obchodování – od teorie po zadávání příkazů do brokerské platformy.
 • Pokročilé obchodní nuance, které vám pomohou rozvinout základy. Obchodování mimo americké trhy, portfolio strategie, hedging mean reversion strategií, vyhodnocování portfolio metrik atd.
 • Vysvětlení principů strategií, se kterými obchoduji. Přístup k jejich aktuálním a historickým obchodním signálům.
 • Tipy pro efektivní obchodování bez složité automatizace. Budu s vámi sdílet šablony tzv. basket příkazů obsahujících nejen vstupní, ale i výstupní příkazy. Basket příkazy je tak možné zadávat před obchodní seancí a následně již platformu do druhého dne nezapínat. Přesto se pozice ukončují automaticky dle zadaných podmínek.
 • Živou praxi. Měsíc budeme společně diskutovat trhy a vyhodnocovat obchody.
 • Můj čas. V průběhu celého workshopu vám budu k dispozici v uzavřené diskuzi, kde budu odpovídat na dotazy, které vás k obchodování napadají.

Další důležité informace k výuce

BUDEME V RÁMCI WORKSHOPU NĚCO PROGRAMOVAT?

Ne. Vše, co budeme potřebovat, jsme pro vás připravili. V rámci měsíční praxe získáte přístup k nástrojům a informacím, které sám používám pro svůj trading a které s vámi budu sdílet v připravené podobě. Profesionální obchodování je komplexní mechanismus, ve kterém je třeba zvládnout mnoho dílčích činností a know-how. Proto tak velký důraz klademe ve workshopu na to, abyste mohli trading vnímat jako celek i s tím, že byste zatím sami některé části nedokázali poskládat. Protože jakmile pochopíte, jak úspěšný trading funguje z pohledu funkčního celku a s jakými konkrétními typy strategií chcete pracovat, vždy si později můžete najít cesty, jak dílčí potřebné nástroje získat a zprovoznit.

BUDU POTŘEBOVAT NĚJAKÝ SOFTWARE ČI PLACENÁ DATA?

Ne. Vše, s čím budeme pracovat, získáte v rámci workshopu. Výhodné je ale mít otevřený účet u brokerské společnosti. Sami používáme Interactive Brokers, která pro své klienty nabízí i tzv. paper účet, ve kterém můžete sdílené signály následovat a touto praxí se učit o to intenzivněji. Pokud nebudete mít otevřený účet, tak to nevadí. Obchodování můžete sledovat například v Excelu. Ve workshopu se dozvíte o brokerech základní informace, plus se můžete samozřejmě ptát na vše, co vás v této oblasti zajímá.

OBCHODOVANÉ STRATEGIE

Cílem workshopu je zprostředkovat zkušenost s obchodováním více strategií najednou, tzv. portfolií, což je jediný „svatý grál“, který v obchodování znám. Naučíme se, jak strategie do portfolií skládat a i to, jak může portfolio obchodování pomoci výkonnosti samotné strategie (tzv. portfolio strategie). Pracovat budeme se strategiemi, které sám používám v praxi živého obchodování. Ve workshopu se nebudeme věnovat tématu vývoje strategií a nebudeme strategie předávat v otevřené podobě. Z pohledu vývoje strategií poskytne ale workshop hodně inspirace a jakmile zjistíte, jaký styl vám sedne nejvíce, můžete se postupem času pustit do vývoje vlastních strategií a osamostatnit se. Kontinuita všeho, co děláme, je pro nás na Finančníkovi podstatná, a proto můžete získat ke strategiím přístup i po ukončení workshopu v rámci předplatného Trading Roomu.

PŘÍSTUP K VÝUKOVÝM MATERIÁLŮM

Výuka bude ve workshopu probíhat dvěma základními kanály. Teoretická část pomocí série předpřipravených výukových videí, jejichž celková délka je přes 4 hodiny. Výuková videa budou v prvních třech týdnech publikována postupně společně s podrobným shrnutím lekcí zasílaným e-mailem. Videa jsou tzv. streamována, nelze je stahovat na počítač a pro jejich sledování je třeba připojení k internetu.

V rámci praxe získáte přístup do hlavního Trading Room dashboardu, ve kterém sdílím signály svých strategií. Dále pak do uzavřené diskuze, ve které budeme každý obchodní den komentovat probíhající obchodní situace a kde budu odpovídat na všechny vaše dotazy.

Přístup do Trading Room dashboardu bude otevřen v rámci měsíční praxe. Archiv videí a archiv uzavřené diskuze bude přístupný tři měsíce od začátku kurzu. Poté budou jak videa, tak diskuze smazány. Je to proto, že budeme workshop v budoucnu opakovat a je velmi pravděpodobné, že se bude obsah postupně posouvat. A udržovat více verzí stejného kurzu by bylo velmi nepřehledné. Pokud se účastníte Trading Roomu, budete mít k dispozici vždy zdarma aktuální verzi workshopu, a můžete se tak k videím vracet kdykoliv (vždy pro Vás bude dostupná poslední verze workshopu).

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Workshop není určen k poskytování signálů za účelem pouhého následování a zhodnocování peněz bez většího úsilí. Všechny informace jsou publikovány pro vzdělávací účely a jejich smyslem je skutečně pomoci vám překonat základy nezbytné k tomu, abyste se v tradingu osamostatnili. Přestože osobně obchoduji své systémy živě, signály v rámci workshopu jsou určeny k následování na paper účtu. Nejde o obchodní doporučení.

Workshop také není zaměřen na pokročilou technickou podporu. Ve workshopu nebude poskytována podpora, jak skriptovat to či ono, nebo jak nastavit například workflow pro automatizované obchodování.

Termín a objednávka

Žádný nový termín workshopu není v tuto chvíli vyhlášen. Vložte své jméno a e-mail do níže uvedeného formuláře a pošleme Vám avízo hned, jak nový termín připravíme (e-mail nepoužijeme pro žádný jiný účel):

Všechny obchodní plány, které používám, mají mechanickou podobu. A jsou tedy plně replikovatelné.

Výukové portfolio si budeme skládat ze strategií, které budou průběžně aktualizovány v tzv. dashboardu.

Čas pro ukončení registrací 29.9.2023:

dnů

hodin

minut

vteřin