Jak reálně uspět 

v tradingu?

Naučte se vydělávat na své sny 

(naše metody na Finančník.cz)

Ucelenou sérii 7 lekcí (několik hodin výuky), ta první bude zaslána neprodleně na ověřenou e-mailovou adresu.

Praktický návod, jak v trzích získat šanci vydělávat stovky tisíc až miliony dolarů ročně bez vlastního kapitálu a nutností trávit denně hodiny před počítači (bez práce to ale nepůjde).

Pravidelně (max. 1x týdně) novinky ze světa tradingu a tipů z živého obchodování Petra z Finančník.cz.

Na Váš email zašleme v následujících dnech ZDARMA:

Co všechno se v kurzu dozvíte?

Lekce

 1

Burzovní obchodování láká mnoho zájemců, ale většina z nich nakonec peníze ztratí. Proč? A jak dělat věci jinak než ztrácející většina? 5 konkrétních chyb, které vedou tradery od začátku do záhuby.

Kurz vám pomůže pochopit základy burzovního obchodování. Dozvíte se, co a proč děláme na Finančník.cz. Ukážeme si, jak si nastavit trading tak, abyste bez vlastního velkého kapitálu měli časem reálnou šanci vydělávat v trzích stovky až miliony dolarů ročně a skrz trading získali jak finanční, tak časovou svobodu.

Lektorem kurzu je Petr Podhajský.

K aktivnímu obchodování na kapitálových trzích se dostal od studia bankovnictví na VŠE a obecného zájmu o finance.  

Místo korporátní kariéry zvolil cestu individuálního tradera. Trhům se věnuje od svých školních let, od roku 2003 velmi intenzivně na každodenní bázi. Zejména prostřednictvím krátkodobých spekulací.

Autor serveru financnik.cz a řady odborných publikací. Petr dnes obchoduje pomocí portfolií systematických strategií akcie a komodity. Svými strategie spravuje vlastní i externí kapitál.

Přesvědčte se, že u nás budou vaše osobní údaje jako v bavlnce.

Princip úspěchu obchodování v kostce

Obchodování je především o dlouhodobých pravděpodobnostech a opakovatelnosti. Klíčovým aspektem je obchodní plán, který popisuje, co a jak budeme obchodovat. Ukážeme si konkrétní pravidla a backtesty trendfollowing obchodování, které fungují dodnes.

Obchodní plán

Lekce

 2

Mnoho začínajících obchodníků láká vidina vysokých zisků. Ukážeme si, jak rozumět ziskům a riziku, jaké výnosy lze dosáhnout při různých strategiích a jak dosáhnout stabilního příjmu i bez vysokého vlastního kapitálu.

Kolik se dá tradingem vydělat?

Lekce

 3

Ambice živit se tradingem často končí kvůli nesprávnému přístupu k tradingu od samotného začátku. Ukážeme si, jak finanční a časové svobody dosáhnout, jak získat kapitál a jaké kroky je třeba podniknout.

Fulltime trading prakticky

Lekce

 4

Síla diverzifikace a základní principy portfolio obchodování. Vysvětlíme si vztah mezi ziskem, volatilitou a velikostí sázky. Proč většina obchodníků přeceňuje „Výhodu“ a podceňuje risk. Jak vysoký risk může zhoršit výsledky a jak se to změní s diverzifikací.

Cesta k obchodovatelnému portfoliu

Lekce

 5

Autorem kurzu je server Finančník.cz. 

Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Upozornění: Veškeré informace poskytované v rámci výkladu jsou určeny výhradně ke studijním účelům a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Některé informace jsou prezentovány ve zjednodušené formě tak, aby byly srozumitelné i začínajícím obchodníkům. Obchodování a investování je rizikové. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte.

Sdílíme, co nám samotným funguje. 7 výukových lekcí.

Jak získat cennou obchodní praxi bez rizika ztráty peněz. Představíme si realistické obchodování bez vlastního kapitálu, které umožňuje získávat alokace virtuálního kapitálu a kapitál od reálných investorů.. Cesta od praxe k reálným ziskům.

Praxe bez risku ztráty peněz

Lekce

 6

Shrnutí celého kurzu a cesta od nuly k fulltime tradingu. Jak si nastavit obchodování jako business, jak získat stabilní výnosy a pracovat s dostatečným kapitálem. Jak dosáhnout finanční a časové svobody spravováním vlastního i cizího kapitálu.

Z nuly k fulltime tradingu

Lekce

 7